Adalar Böcek İlaçlama

Doğada yalnız değiliz. Çok çeşitli mikroorganizmalar ve canlılar bulunmaktadır. İnsan doğası gereği her canlı ile aynı ortamda yaşayamaz. Yabanıl canlılar ve çeşitli zararlı hayvanlar doğal yaşamın bir parçasıdır. Şehir yaşamlarımızda en fazla görülen istenmeyen canlılar, böcekler ve kemirgenlerdir. Fiziki yapıları gereği çok küçük ve esneksi yapıları kolaylıkla her ortama girebilmelerine olanak sağlar. Yaşam alanlarımıza besin bulabilmek için gelen haşereler ve kemirgenler, evlerin tamire ihtiyaç duyulan alanlarından, delik kırık dökük alanlarından çatılarından giriş yaparlar.
Çevremizde bu canlılar ile karşılaştığımızda kendi başımıza mücadele etmek yerine, bir ilaçlama firması ile anlaşarak böcek sorunundan kurtulabiliriz. İlaçlama kimyasal yöntemler kullanılarak çevremizi her türlü zararlı canlılardan arındırma yöntemidir. Bu yöntem kullanılarak her tür haşere ve kemirgenden yaşam alanlarımızı temizlemektedir. Firmamız böcek ilaçlama alanında öncülerdendir. 7/24 açık olup hizmetlerine sorunsuz devam etmektedir. Gelişen teknolojilerin ışında yeni yöntemleri kullanarak, ilaçlama uygulamalarında bulunmaktadır.
Adalar böcek ilaçlama servisimiz, fırın, ev, iş yeri, pastane, hastane, fabrika vb açık ve kapalı tüm alanlarda ilaçlama hizmetlerini sunmaktadır. Servisimiz yakın ve uzak tüm ilçelerde ilaçlama hizmeti vermektedir. Başta hamam böceği, fare, pire vb. tüm haşere türlerine karşı uygulama sağlamaktadır. Firmamızın en çok böcek şikayeti aldığı semtler şu şekildedir;
• Büyükada Maden Mahallesi
• Kınalıada Mahallesi
• Büyükada Nizam Mahallesi
• Heybeliada Mahallesi
FİRMAMIZ EKONOMİK FİYATLI OLUP, HER SEMT VE İLÇEDE SABİT FİYATLAR UYGULAMAKTADIR.

Bir önceki yazımız olan Akrep ilaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir