Beykoz böcek ilaçlama

Böcek ve fareler doğal yaşam alanlarından uzaklaşıp, insanların kişisel alanlarına girdiğinde maddi ve manevi birçok olumsuzluğa neden olur. Kan emerek yaşamını sürdüren haşere çeşitleri insanlar üzerinde; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma gibi pek çok bulaşıcı ve sonucu ölümcül olabilecek rahatsızlar meydana getirir. Böcek ve fareler kirli ortamlarda barındığından taşıdığı virüs ve bakteriyi girdiği ortamlar üzerine salya ve dışkı yolu ile bulaştırır.
Beykoz böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; Acarlar, Akbaba, Alibahadır, Anadolu Kavağı, Anadolu feneri, Baklacı, Bozhane, Cumhuriyet, Çamlıbahçe, Çengeldere, Çiftlik, Çiğdem, Çubuklu, Dereseki, Elmalı, Fatih, Göksu, Göllü, Görele, Göztepe, Gümüşsuyu, İncirköy, İshaklı, Kanlıca, Kavacık, Kaynarca, Kılıçlı, Mahmutşevketpaşa, Merkez, Ortaçeşme, Örnekköy, Öyümce, Paşabahçe, Paşamandıra, Polonez, Poyraz, Riva, Rüzgarlıbahçe, Soğuksu, Tokatköy, Yelıköy, Yavuz Selim, Yeni mahalle ve Zerzavatçı mahalleleridir.
Beykoz böcek ilaçlama olarak uzman ilaçlama ekibinin ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğünü ve böceğin ilaca karşı olan direncini belirledikten sonra böcek ilaçlama uygulaması işlemine geçilir. Fare ve böcek ilaçlama uygulaması yapılan alanda uzun bir süre herhangi bir haşere çeşidi ile karşılaşmanız olası değildir.
Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde fare ve böcek sorunu yaşıyorsanız, Beykoz böcek ilaçlama servisini arayarak, müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

Bir önceki yazımız olan Adalar Böcek İlaçlama başlıklı makalemizde adalar böcek ilaçlama hakkında bilgiler verilmektedir.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir