Böcek İlaçlama Şirketleri

Böcek ilaçlama şirketleri haşere ve kemirgenler üzerinde profesyonel teknikler kullanan kurumlardır. Evet, çok sayıda hastalığın yayılmasına neden olan böceklerden, profesyonel olarak böcek ilaçlama yapan servislerden hizmet alarak kurtulabilirsiniz. Tuzla’da fare ve haşere ile mücadele etmek için şirketimize başvurabilirsiniz. Tuzla böcek ilaçlama şirketleri içinde daima en önlerde bulunan şirketimiz, hizmetlerini İstanbul genelinde sürdürmektedir. Kaliteli hizmetin adresi olan şirketimiz, insan sağlığını daima birinci sırada tutmaktadır.

Hizmet Alacağınız Şirketlerde Olması Gereken Özellikler

Böcek ilaçlama sırasında uzman bir ekip ile çalışmanız şarttır. Fakat bu firmaların kalitesiz ve işini sıradan yapması durumunda haşerelerden daha tehlikeli bir durum ortaya çıkabilir. Bu nedenle böcek ilaçlama şirketleri ile çalışırken aşağıda sıraladığımız unsurlara dikkat etmenizde fayda var;

 • Hizmet alacağınız böcek ilaçlama şirketleri kurumsal olmalı
 • Tüm belgeleri tam olmalı
 • Personellerini hizmete göndermeden önce, özel eğitimlerden geçirmeli
 • Müşteri memnuniyetine önem vermeli
 • En iyi ekipmanlarla işlem yapmalı
 • Ekonomik olmalı

Kaliteli böcek ilaçlama firmalarının taşıması gereken tüm özellikleri taşıyan firmamız, fare ilaçlama hizmeti de vermektedir. Fare ve haşere ile mücadele eden servislerimiz, Tuzla ilçesinde birçok alanda en iyi ekipmanlarla ve yöntemlerle uygulama yapmaktadır.

Böcek İlaçlama Tekniklerimiz

Böcek ilaçlama tekniklerimiz teknolojik gelişmeler takip edilerek son halini almıştır. Haşereye ve çoğaldığı yere göre belirlenen böcek ilaçlama teknikleri;

 • Sıvı ilaçlama
 • Kokusuz ilaçlama
 • Jel ilaçlama
 • Kokulu ilaçlama
 • Fare istasyonları olarak sıralanır.

İlaçlarımız tamamen zararsızdır. Sağlığınıza da zarar vermemektedir. İçerisinde en iyi ham maddeler bulunmaktadır. İlaçlarımız eşyalarınıza da zarar vermemektedir.

Kaliteli İlaçlarlarla İlaçladığımız Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği, fındık faresi, pire, örümcek, lağım faresi, ev faresi, çatı faresi, hamam böceği, yaban arısı, mayt, uyuz böceği, bit, kırkayak, eşek arısı, akar, gümüş böceği, güve, halı böceği, sinek, teşbih böceği, karafatma, kulağakaçan böceği, tatarcık, kör fare, sıçan, tahtakurdu, çıyan, kakalak, karınca, salyangoz, Alman hamam böceği, yılan, tahtakurusu, kertenkele, mite, çekirge, kene, Amerikan hamam böceği, sivrisinek, akrep, pamuk faresi.

Ekonomik fiyatlarla kemirgenlerden ve böceklerden kurtulmak için bizimle 7/24 iletişime geçebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tuzla Tersaneler Mahallesi Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir