Çamlıca Böcek İlaçlama

Haşere ilaçlamada yılların tecrübesi ile hizmetlerini sürdüren Koza İlaçlama, İstanbul, İzmir ve Kocaeli’nin tüm ilçe ve semtlerine bu hizmeti götürmektedir. İstanbul’un doğal güzellikleri ile bilinen Çamlıca semti sakinlerine böcek ilaçlama konusunda her daim yardımcı olan Koza İlaçlama tek bir telefon ile Çamlıca böcek ilaçlama hizmetini gerçekleştirmektedir.

Çamlıca Böcek İlaçlama Servisi

Çamlıca Böcek İlaçlama
Çamlıca Böcek İlaçlama

Diğer tüm semtlerde olduğu gibi İstanbul’un Çamlıca semtinde de ilaçlama hizmetlerini sürdüren Koza İlaçlama, eğitimli ve deneyimli ekibi ile her türlü haşerenin üstesinden geliyor. Haşere türleri arasında; çekirge, kırkayak, karınca, arı, sivri sinek, kara sinek, akrep, çıyan, deri böceği, fare, yılan ve daha pek çok türevleri bulunmaktadır. Bu haşerelerden kurtulmanın tek yolu ise ilaçlamadan geçmektedir. İlaçlama jel, kokulu, kokusuz, sıvı ve fare ilaçlama şeklinde yapılmaktadır. Hangi ilaçlama türünün seçileceği elbette haşere sorununa göre değişiklik gösterecektir.

Fare ve hamam böceği gibi haşereler kanalizasyon ve lağımlardan aldıkları mikropları evlere ve iş yerlerine taşırlar. Restoran, lokanta ya da yemekhanede görülebilecek olan bu haşereler gıda zehirlenmelerinin bir numaralı sebebidir. Gıda zehirlenmelerinde rol oynayan haşereler şayet kontrol altına alınmazlar ise hızlı bir şekilde çoğalırlar. Yumurta bırakma ya da doğurma yöntemi ile çoğalan haşereler hiç beklemediğiniz bir anda evinizi ya da iş yerinizi işgal edebilirler.

Akrep ya da çıyan gibi haşereler ise sokma ya da ısırma eylemlerinde bulabilen canlılardır ki soktukları zaman zehirlenmeye neden olurlar. Çıyan kişiyi felç edebileceği gibi akrep sokması kişinin hayatına mal olabilir. Bu gibi haşerelerden kurtulmanın tek yolu olan ilaçlama Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla yapılmalıdır. Çamlıca’da yıllardır devam ettiği ilaçlama hizmetleri ile adından söz ettiren Koza İlaçlama yalnıca bu bölgede değil, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde ilaçlama hizmetini vermektedir.

Yaz aylarında özellikle lokanta restoran gibi işletmelerin ilaçlama konusunda çok titiz olması gerekir. Yiyeceklere yönelen haşereleri ortadan kaldırmak için Koza İlaçlama bünyesinde Çamlıca böcek ilaçlama servisinin hizmetinden yararlanmak gerekir. Siz de haşerelerde karşı karşıya kaldıysanız ve ne yapacağınızı bilmiyorsanız hemen Koza İlaçlama’yı arayın haşere derdinden sonsuza dek kurtulun.

Bir önceki yazımız olan Karaköy Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir