Ev İlaçlama

Ev İlaçlama servisimiz, İstanbul Tuzla bölgesinde verdiği hizmetle Tuzla halkının ev ilaçlama problemini çözmektedir. Haşereler birçok alan içerisinde görülebilen canlılardır. Tuzla böcek ilaçlama haşere ve fare görülen tüm alanlara profesyonel ilaçlama hizmeti sağlamaktadır. Ev gibi kapalı ortam içerisine yerleşen fare ve böcek türleri eşyaların arasına gizlenerek büyük tehlike oluştururlar. Fark edilmedikleri takdirde kısa sürede yeni yavrular bırakırlar. Tuzla ev ilaçlama servisimiz, haşerelerin evinizde yuva oluşturduğu tüm alanları tespit ederek en etkili böcek ilaçlama planını belirlemektedir. Eşyalarınız ve sağlığınız daima korunarak haşere türleri en kısa süre içerisinde etkisiz hale dönüştürülür.

Ev İlaçlama Fiyatları

Ev ilaçlama fiyatları belirlenirken bazı unsurlar etkili olur. İlaçlama servislerimiz evinizi yuva edinen tüm haşere türlerine karşı profesyonel hizmet sağlamaktadır. Alternatif ilaçlama seçeneklerimiz tüm alanlara ilacın nüfus etmesini sağlayacak bir sistem içerisinde uygulanmaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafınca onaylı uygulamalarımız sağlığınızı ve evinizi her zaman korur. Ev ilaçlama uygulamalarınız alanında uzman ve tecrübe sahibi ilaçlama personellerimiz tarafından gerçekleşmektedir. Ev ilaçlama fiyatları belirlenirken;

  • Haşerenin türü ve yoğunluğu
  • İlaçlama yapılacak alanın büyüklüğü
  • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı etkili olur.

Ev ilaçlama hizmetimizden 7 gün 24 saat destek alarak sağlığınızı ve evinizi zararlı haşerelerden daima koruyabilirsiniz.

Ev İlaçlama Yöntemleri

Ev ilaçlama yöntemleri belirlenirken haşere türü ve bulunduğu alan önemlidir. Beslenme şekillerine göre haşerelerin zararları da değişmektedir. Ancak haşere ve fare türlerinin bulunduğu ortamlar her zaman sağlıksız olup risk taşımaktadır. Çünkü fare ve böcekler mikrop ve virüs taşırlar. Veba, humma, verem, sıtma, dizanteri, tifüs, hepatit gibi hastalıkları böcek ve farelerin neden olduğu hastalıklar arasında yer alabilmektedir. Kendimizi en rahat hissettiğimiz evlerimizde haşerelerden kurtulmak için profesyonel haşere ilaçlama işlemi uygulamak sağlığınız ve ekonominiz için oldukça önemlidir. Geleneksel yöntemler haşerelerle mücadele sonuç vermediği gibi ekonomik zarar neden olur. Ev ilaçlama yöntemleri sıralanacak olursa;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Firmamız, Çıyan, akrep, örümcek, kakalak, tatarcık, sivrisinek, tesbih böceği, kulağakaçan böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, Alman hamam böceği, yılan, mayt, halı böceği, uyuz böceği, sıçan, kertenkele, kırkayak, akar, lağım faresi, tahtakurusu, sinek, karafatma, mite, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, çekirge, güve, eşek arısı,  çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi, ev faresi ilaçlamasında faaliyet göstermektedir.

Bir önceki yazımız olan Hamam Böceği İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir önceki yazımız olan Tuzla Tersaneler Mahallesi Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir