Fare İlaçlama

Fare ilaçlama servisi, İstanbul Tuzla ilçesinin tüm mahallelerine en ekonomik fiyatları ile Tuzla fare ilaçlama hizmeti vermektedir.

Tuzla böcek ilaçlama servislerimiz, ilçede kemirgen sorununu ortadan kaldırmaktadır. Güvenilir yaşam alanları yaratmak adına bütün haşerelere karşı mücadele ediyoruz.

Tuzla ilçesinde, sağlıklı yaşam alanı oluşturma çalışmalarına devam etmekteyiz. İlçe halkına güvenli alanlar yaratmak için fare ilaçlama hizmeti de vermekteyiz. Tuzla fare ilaçlama şirketleri içerisinde en iyisiyiz. Biz halkımızın sağlığını korurken, en kaliteli hizmeti vermekteyiz. Kalıcı çözümler sunarken, cebinizi de düşünmekteyiz.

Kaliteli İlaçlamayı Nasıl Yapmaktayız?

Kaliteli ilaçlamayı nasıl yaptırmaktayız? Fare ilaçlaması şirketimiz tarafından,  en kaliteli böcek ilaçları ile yapılmaktadır. İnsan sağlığı her zaman önceliklerimizin arasındadır.

 • Kemirgenlerin doğa üzerinde bulunan birçok türü bulunmaktadır. Bu türlerin tümü insanlara farklı yollarla zarar vermektedir.
 • Kimisi hastalık bulaştırmakta, kimisi eşyalarına ve bitkilere zarar vererek maddi zarara yok açmaktadır.
 • Farenin zararını ortadan kaldırmak için uzman kişilerden yardım alınmalıdır. Çünkü bu türleri tanımak uzmanlık gerektirmektedir.
 • Amatör kişiler yanlış yollarla fare ile mücadele etmektedir. Bu durumda tehlikeli olabilmektedir.

Kaliteli böcek ilaçlama operasyonları ile sizlere haşere ve kemirgenlerden kurtaran Tuzla Böcek İlaçlama firmamız 7 gün 24 saat hizmetinizdedir.

Fareler İnsanlara Nasıl Zarar Verir?

Fareler insanlara nasıl zarar verir? Kemirgenler, sert dişlere sahiptir. Sert dişlere sahip olduklarından dolayı, en sert cisimleri bile kemirerek, tahrip edebilirler. Besinlerimize de ortak olan bu zararlılar, çeşitli hastalıkların insanlara bulaşmasına neden olurlar. Geçmiş yıllarda birçok insanın hayatını kaybetmesine neden olan veba virüsünü, canlılar arası yaran farelerdir. Farelerin bulaştırdıkları hastalıklar;

 • Veba
 • Verem
 • Tifüs
 • Dizanteri
 • Sarıhumma’dır.

Farelerin Yaşam Alanları Neresidir?

Bu kemirgenlerin kafaları bir mermeri delebilecek kadar serttir. Bu sayede, çatlak duvarları delerek kapalı alanlara da geçiş sağlayabilirler. Elastik yapısından dolayı, en küçük deliklerden de evlerimize girebilirler. Üst katlardaki evlere de geçişlerini, güçlü tırnakları ile sağlarlar. Kısa zamanda evlerimize yerleşebilirler. Kısa sürede ürediklerinden dolayı, yaşam alanlarını istila edebilirler.

 • Açık alanlarda da fare türlerine rastlanabilmektedir. Özellikle çatı faresi, tarlalarda karşımıza çıkmaktadır. Tarlalarda kendilerine yuva kurduklarından dolayı, ekinlere su gitmesine engel olurlar ve maddi kayıplar yaratırlar.
 • Lağım faresi de, kanalizasyonlarda yaşamaktadır. Tuvaletlerimizden, evlerimize geçiş sağlayarak bize zarar verebilirler.

Tuzla fare ilaçlama servislerimiz, tüm kemirgen türlerini uzman personelleri ile kontrol altına almaktadır. Profesyonel hizmeti, uygun fiyatlarla sağlamaktadır. Akfırat, Aydınlı, İçmeler, Mimarsinan, Orhanlı, Tersaneler hizmet alanları kapsamımız içerisindedir.

Bir önceki yazımız olan Tuzla Tersaneler Mahallesi Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir