Hakkımızda

Tuzla Böcek İlaçlama Hakkımızda

Tuzla böcek ilaçlama şubemiz, halk sağlığını korumak için profesyonel yaklaşımlarda bulunmaktadır. Şirketimiz her zaman insan sağlığını birinci planda tutmakta, çalışmalarını bu yönde sürdürmektedir. Haşerelerle ve farelerle mücadele ederken, sağlığınızı tehlikeye sokacak hiçbir yaklaşımda bulunmamaktadır.

Biz Kimiz?

Şirketimiz, uzun yıllardır sektörde bulunmaktadır. Faaliyetlerini, insan ve çevre sağlığını korumak için sürdürmektedir. Dünya Sağlık Örgütü’ne yürüttüğü çalışmaları her zaman takip etmekteyiz. Örgüte, uygun koşullarda hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Sektörde herkes tarafından bilinen şirketimiz, her zaman rakiplerine öncülük etmiştir. Türkiye standartlarının üzerinde verdiğimiz hizmetlerle, müşterilerimizi kalite ile tanıştırdık.

Kaliteli Hizmet Anlayışımız

Şirketimiz, Tuzla böcek ilaçlama şubesi ile ilçedeki küçük, büyük her alana hizmet olanağı sunmaktadır. Tüm mahalle, semt ve civar köylere verdiğimiz hizmetler kesintisiz olarak devam etmektedir. İlçe halkının sağlığı, bizim güvencemiz altındadır.

Hizmetlerimiz özel eğitim alan, güler yüzlü personellerimiz eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Personellerimiz, İl Sağlık Müdürlüğü’nün kapsamlı olarak verdiği eğitimlerden, başarı ile geçmiş kişilerdir.

Hizmet ağımızda bulunan her yere, en iyi yöntemlerle uygulama yapmaktayız. Yöntemlerimiz, en kaliteli ekipmanlarla, eğitimli personellerle ve kaliteli ilaçlarla uygulandığı için her alana %100 başarılı çözümler getirmektedir.

Tüm bu kaliteli hizmetlerin hepsini, piyasanın çok altında fiyatlarla uygulamaktayız.

Şirketimiz, her zaman kalitenin adresi olmaktadır. Tuzla’da böcek ilaçlama hizmeti almak için, piyasa araştırması yapmanıza gerek yok. Sağlığınızı da, paranızı da koruyan şirketimize güvenebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir