İstanbul Böcek İlaçlama

İstanbul böcek ilaçlama faaliyetlerinde alanının 1 numaralı ismi olan Tuzla Böcek İlaçlama firmamız bölgesel değil genel faaliyet göstermektedir. Kurulduğu zamanlarda Tuzla ve civar ilçelere hizmet götüren firmamız sağlamış olduğu başarılar ile bugün birçok ilde adından söz ettiriyor. İnsanlarla iç içe yaşayan böcekler, insanlara çeşitli yollarla zarar vermektedirler. İstanbul böcek ilaçlama hizmetlerimizle, Anadolu ve Avrupa yakasının tüm semtlerinde hizmet vermekteyiz. Böcek ilaçlama faaliyetlerimizden faydalanmak için yapacağınız tek şey iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmaktır. İstanbul böcek ilaçlama şirketleri arasında lider koltuğunu kimseye bırakmayan firmamız 7 gün 24 saat kurumsal marka kimliği ile sizlere hizmet etmeyi bekliyor.

Profesyonel Hizmet Verdiğimiz İlçeler

Profesyonel böcek ilaçlama operasyonlarımız ile tüm haşere ve kemirgenlerden kurtulmanız mümkündür. İstanbul ilinde böcek ilaçlama faaliyeti gösterdiğimiz ilçeler;

  • Adalar, Gaziosmanpaşa, Bakırköy, Ümraniye, Arnavutköy, Avcılar, Tuzla, Bayrampaşa, Beşiktaş, Beykoz, Sancaktepe, Sultangazi, Güngören, Ataşehir, Pendik, Sarıyer, Bağcılar, Üsküdar, Sultanbeyli, Küçükçekmece, Bahçelievler , Kağıthane, Başakşehir, Silivri, Beylikdüzü, Zeytinburnu, Beyoğlu, Büyükçekmece, Maltepe, Şile, Bakırköy Böcek İlaçlama,Esenler, Esenyurt, Eyüp, Kadıköy, Şişli, Kartal’dır.

Pest kontrol işlemlerimiz,  Kocaeli ve İzmir’de de gerçekleştirilmektedir. Hizmetlerimiz, kaliteli ilaçlarla birçok alanda yapılmaktadır. Ev, işyeri, depo, havalandırma, sağlık ocağı, hastane, pastane, fırın, dükkan, işyeri, fabrika, park, bahçe ve tarla gibi alanlar ve daha birçok kapalı, açık alan İstanbul böcek ilaçlama hizmetlerimiz kapsamındadır.

Böcekler Nasıl Beslenir?

Böcekler nasıl beslenir? Böceklerin birçoğu genç bitkilerin özleri ile beslenmektedir. Bunlar aç kaldıkları zamanda, insanların yaşam alanlarında yuvalarını kurarlar. İnsanların yediği her şeyi yiyebilirler. Yaşam alanlarımızda bulunan, yemek kırıntılarına gelirler. Üzeri açık bırakılan yiyeceklerin üzerinde gezinirler. Bu şekilde, çeşitli zararlı bakterileri de yiyeceklerimize bulaştırırlar. Bazı böcekler beslenmesini, canlıların kanı ile sağlamaktadırlar. Bunlar canlıların kanını emerler. Birçok hastalığın, bu şekilde insanlara bulaşmasını sağlarlar. Haşere ve kemirgen gruplar üzerinde kısa sürede etki gösteren;

  • Sıvı İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Tekniklerimiz uygun böcek ilaçlama fiyatları ile uygulanır. Güvenilir hizmetler sunan şirketimiz, fiyatlarını da daima düşük tutmaktadır. Bütçenizi sarsmadan 7/24 verdiğimiz hizmetlerle, daha sağlıklı yaşam alanlarında yaşamanızı sağlamaktayız.

Bir önceki yazımız olan Tuzla Tersaneler Mahallesi Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir