Maltepe Böcek İlaçlama

Böcekler doğal yaşam alanlarından uzaklaşıp, insanların kişisel veya toplumsal yaşam alanları içine girdiğinde birçok maddi ve manevi sorunu da beraberinde getirir. İnsanlarla teması sonucunda tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma vb. birçok bulaşıcı ve kalıcı rahatsızlığa neden olur. Yaşadığı pis alanlardan taşıdığı virüs ve bakterileri girdiği alanlara salya ve dışkı yolu ile bulaştırır. Maltepe böcek ilaçlama servisi yıllardan beri insanların huzuru ve güvenliği için kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahta kurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek gibi tüm haşere çeşitlerine karşı mücadele vermektedir.
Maltepe böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince onaylanmış, insan ve hayvan sağlığı açısından zararsızdır. Uzman ilaçlama ekibinin ilaçlama yapılacak alan büyüklüğünü ve haşere çeşidinin ilaca karşı olan direncini tespit etmesinin ardından fare ve böcek ilaçlama uygulamasına geçilir. Bu işlem sonrasında uzun bir süre şikayetçi olunan alan içinde herhangi bir böcek veya fare çeşidi türüne rastlanmaz.
Kişisel veya tooplumsal yaşam alanlarınıza sızan her türlü haşere problemi için Maltepe böcek ilaçlama servisine ulaşarak, müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

Bir önceki yazımız olan Beykoz böcek ilaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir