Pendik böcek ilaçlama

Pendik böcek ilaçlama
Pendik böcek ilaçlama

Böcekler, gündelik hayatta en sık karşılaştığımız canlı sınıfıdır. Görüntüsünden rahatsız olduğumuz ama aldırış etmediğimiz birçok böcek türü sağlığımız açısından son derece zararlıdır. Nüfusları bakımından son derece geniş yelpazeye sahip canlılardan korunmak ise oldukça güçtür.

Kişisel alanlarda böceklerle karşılaşan pek çok kişi evde uygulanabilecek basit yöntemlerle böceklerden kurtulmayı düşünür, fakat bu canlılardan basit yöntemlerle kurtulmak mümkün değildir.  Haşerelerin hayatımıza girmemesi için en etkili çözüm böcek ilaçlama firmalarından alınacak olan hizmetle sağlanır.

Birçok insan gündelik yaşamında evinde, iş yerinde veya toplumsal halde yaşadığı birçok alanda böcek istilasından şikayet eder. Yapısal özellikleri bakımından küçük boyutlu bu canlılar kolaylıkla kişisel alanlarımıza dahil olabilir. Kanalizasyon borularından, zaman içinde oluşmuş çatlaklardan, kapı ve pencere aralıklarından girip rahatlıkla kendilerine barınacak alanlar oluştururlar. Kan emici böcek türleri insanlarla teması sonucu doğrudan hastalık bulaştırır. Bu hastalıklar tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve hummadır.

İlaçlama çeşitleri alanın büyüklüğü, böcek çeşidi ve direncine göre kendi arasında ayrılır. Bunlar;

  1. Sprey ilaçlama
  2. Kokulu sprey ilaçlama
  3. Kokusuz sprey ilaçlama
  4. Jel ilaçlama
  5. Fare istasyonları

Pendik Böcek İlaçlama Servisi

Tuzla böcek ilaçlama olarak yıllardır insan sağlığını vizyon edinmiş bir firma olarak çalışmaktayız. İstanbul’un genelinde vermiş olduğumuz faaliyet Pendik’te de devam etmektedir. Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Herhangi bir haşere problemi ile karşılaştığınızda 7/24 aktif olan müşteri hizmetlerimize ulaşıp gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Tuzla böcek ilaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir