Şile Böcek İlaçlama

Çok küçük ebatlarda olup insan sağlığını tehdit eden bit, pire, kene, sivrisinek, tahtakurusu ve tahta kurdu gibi haşere ilaçlamalarını Şile servisimiz yapmaktadır. Bu saydığımız haşereler pekçok hastalığın başlatıcısı olup keme piresi veba gibi ölümcü bir hastalığın başlatıcısı da olabiliyorlar. Bu eklembacaklı organizmaların özelliği de üreyebilmeleri için kan emmek zorunda olmalarıdır. Şile haşere ilaçlama firması özellikle yaz aylarında bu tip zararlıların ilaçlamasını çok sık yapmaktadır. Özellikle pire yumurtalarının çatlama süreleri sıcak havalarda daha çabuk gerçekleşmektedir. Haşere ilaçlama Şile ilçesinde iç mekan ve dış mekanlarda etkili ve kalıcı bir şekilde uygulanmaktadır. Bodrum katı, çatı katı, hayvan barınakları, ev, ahır, kümes vb yerlerde çok sık görülen bu haşereler için düzenli ilaçlamalar yaptırmalısınız.

Şile böcek ilaçlama servisimiz ise kalorifer böceği, hamam böceği, kakalak, Amerikan hamam böceği, Doğu hamam böceği, kara fatma, akrep ve bazı fare türleri ilaçlamalarında garantili ilaçlamalar yapmaktadır. Böcek ilaçlama Şile ilçesinde mekanın özelliklerine ve böceğin türüne göre farklı tipte uygulamalarla yapılmaktadır. Bu ilaçlama uygulamaları sıvı ilaçlama, jel ilaçlama şeklinde yapılmaktadır. Sıvı ilaçlarımız kokulu ve kokusuz olmak üzere iki türlüdür. Ve bu ilaçlar da püskürtme yöntemi ve sisleme yöntemi olarak iki uygulama biçimiyle yapılır. Bu yöntemlerin ve farklı kimyasallar kullanmanın nedeni zararlı olan bu canlıların metabolizmalarının ve yaşam alışkanlıklarının birbirinden farklı olmasıdır.

Şile fare ilaçlama firması tarla faresi, ev faresi, fındık faresi, lağım faresi gibi her tip fareye ilaçlama uygulaması yapmaktadır. Bu kemirgenler de keme pireleri gibi tarihte veba hastalığının başlatıcısı olmuş canlılardır. Fare ilaçlamaları Şile ilçesinde fare istasyonları, fare buğdayları ve fare tozları ile yapılmaktadır.

Şile böcek ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak için müşteri temsilcilerimizi arayabilir, ilaçlama yaptırmak için randevu oluşturabilirsiniz. Şile Böcek ilaçlama firması İstanbul, İzmir ve Kocaeli illerinde kesintisiz olarak böcek, haşere ve kemirgen ilaçlamaları hizmeti vermektedir.

Şile haşere ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı onaylı yetki belgeli bir ilaçlama servisidir. İlaçlamada kullanılan kimyasallar kansorejen madde içermeyip biyosidal kimyasallardır.

Bir önceki yazımız olan İzmit Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir