Ümraniye Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama çevremizde gördüğümüz tüm böcek ve fare türlerinin insanlara karşı verdiği olumsuzluğa karşı uygulanılan bir yöntemdir. Böcek ilaçlama uygulaması sayesinde kişisel alanlarımızda oluşabilecek her türlü tehlikeye karşı kendimizi ve sevdiklerimizi korumuş oluruz. Ümraniye böcek ilaçlama servisi hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi ve pamuk faresi gibi tüm böcek ve fare çeşidine karşı mücadele vermektedir.
Böcek ilaçlama uygulaması sonucunda uzun bir süre şikayetçi olunan alanda herhangi bir böcek türüne rastlamak mümkün değildir. Uygulama sonucunda 10 gün boyunca alan içinde derinlemesine temizlik yapılmaması gerekir. Ümraniye böcek ilaçlama servisinin en çok ilaçlama yaptığı bölgeler şunlardır; Adem Yavuz, Altınşehir, Armağan Evren, Aşağı Dudullu, Atakent, Atatürk, Cemil Meriç, Çakmak, Çamlık, Dumlupınar, Elmalıkent, Esenevler, Esenkent, Esenşehir, Fatih Sultan Mehmet, Hekimbaşı, Huzur, Ihlamurkuyu, İnkılap, İstiklal, Kazım Karabekir, Madenler, Mehmet Akif, Namık Kemal, Necip Fazıl, Parseller, Saray, Site, Şerifali, Tantavi, Tatlısu, Tepeüstü, Topağacı, Yaman Evler ve Dudullu mahalleleridir.

Haşere problemi ile ilgili sorun yaşıyorsanız Ümraniye böcek ilaçlama servisine ulaşarak müşteri hizmetleri ile görüşebilirsiniz. Böcek ve fare ilaçlama uygulamaları İstanbul’un tüm bölgelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

Bir önceki yazımız olan Sancaktepe Böcek İlaçlama başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir